Kasy fiskalne OFFLINE

ELZAB K10 kasa, która nie ma konkurencji
PROMOCYJNA CENA: 1390zł brutto
kopia elektroniczna
ELZAB K10 to rewolucja w kasach fiskalnych, Pierwsza kasa wyposażona w ekran dotykowy…

  • solidna      obudowa – wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne
  • dotykowa      klawiatura – prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów      komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach
  • wyposażona      w kolorową smycz – łatwa do przenoszenia
  • przyjemna      w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża)
  • kopia      elektroniczna paragonów – wystarcza na 5 lat codziennej pracy
  • nowoczesne      wzornictwo – dobrze komponuje się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych
  • niewielka,      mała i poręczna – szczególnie lubiana przez kobiety
  • dostępna w dwóch nowych kolorach
  • najnowszy model z najnowszą homologacją 2016

Czytaj więcej…

 k10k10_black01Green02k10-bialo-zielonak10-szaro-szara
DATECS SEMI EKO
PROMOCYJNA CENA: 1099zł brutto

Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną. Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.
Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, duża baza towarowa, możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w małych i średnich placówkach handlowych (np. kiosk, warzywniak, cukiernia itp. ) i usługowych (np. salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

 
DATECS MALUCH EKO
PROMOCYJNA CENA: 1099zł brutto

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy przy temperaturze od -10o C do +40o C, baza towarowa 999 PLU oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu (SICS) sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz na parkingach i w kasach biletowych.

datecs eko
ELZAB MINI E,
polecamy ten model do miejsc o dużym zabrudzeniu, zapyleniu
PROMOCYJNA CENA: 1390zł brutto 

ELZAB   Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej,   idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców   podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe   wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki   bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy   mobilnej. Doskonała płaska klawiatura umożliwia łatwe czyszczenie.
dostępna również w wersji z tradycyjną klawiaturą,
Czytaj więcej…

elzab-mini-e-tradycyjna-klawiatura_fmini_e_grafitowa_m

ACLAS KOBRA E
najtańsza kasa fiskalna  w naszej ofercie.
PROMOCYJNA CENA: 1089zł brutto

Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie.

Niezwykle bogata funkcjonalność i bezpieczny system kopii elektronicznej wydruków (dodatkowa karta pamięci wewnątrz kasy) spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu oraz wąska szczelina wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Kasa ACLAS Kobra dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy – czarno-białej
i czarnej.

Ceny zawierają usługę fiskalizacji kasy, szkolenie, programowanie kasy ( do 50 PLU )oraz pakiet rolek na start.