Kasy segmentu średniego

DATECS SEMI E.KO
1290zł brutto
kopia elektroniczna

Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie! Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, duża baza towarowa, możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu  sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w małych i średnich placówkach handlowych (np. Kiosk, Warzywniak, Cukiernia itp. ) i usługowych (np. Salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

 datecs semi ekodatecs-semi-eko-czarna
ELZAB ALFA MAX (16000PLU)
1999 zł brutto
kopia papierowa

Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB   oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory   wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej   wielkości placówkach handlowych.

 

alfa_max01

 

ELZAB JOTA E
Promocja !!!
Cena od 1649zł brutto
( cena zależy od pojemności kodów )
kopia elektroniczna

Kasa ELZAB Jota E to kolejny model z kopią elektroniczną   paragonów w ofercie ELZAB.
Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych,   sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka   zapalniczki samochodowej.

 jota_e
ELZAB ALFA MAX E
Promocja !!!
Cena 2199zł brutto
kopia elektroniczna
Kasa ELZAB Alfa Max E to nowa linia wzornicza kas fiskalnych   ELZAB oferująca najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych.
Kasa występuje w dwóch wykonaniach kolorystycznych, identyfikujących   pojemność bazy towarowej: grafitowo-czarna o pojemności 8191 towarów i   grafitowo-srebrna o pojemności 16383 towarów.
Posiada wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych.
 alfa_max_e

Ceny zawierają usługę fiskalizacji kasy, programowanie ( do 50 towarów ), szkolenie oraz zgrzewkę rolek do kasy.