Horecapos

HorecaPOS – jest to program, który powstał na bazie programu firmy Eureka Solutions Sp. z o.o.. Wspólnie z firmą z Wrocławia stworzyliśmy własny produkt, który udoskonalamy od 2000 roku. Współpracujemy z najlepszymi restauracjami w Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz sieciowymi klientami z całej Polski. Posiadamy wielu dystrybutorów w całej Polsce co czyni nas producentem oprogramowania ogólnopolskiego. Na życzenie klienta dojedziemy w każdy koniec Polski. Zapewniony dostęp do Internetu po stronie klienta zapewnia nam dozorowanie pracy systemu praktycznie 24 godziny na dobę. 99% usług jesteśmy w stanie świadczyć zdalnie co czyni z nas niezwykle skuteczne rozwiązanie dla wsparcia IT. Nasz program jest napisany pod użytkownika. Nie jest tworem pracy informatyków i tego co oni wyobrażają sobie o pracy restauracji ale jest to program, który stale jest rozwijany z kadrą kierowniczą, zarządczą oraz grupą kelnerów z całej polski. Tworzymy program dla Was, nie pod nas.

Najważniejszymi zaletami programu HorecaPOS są:

Niezawodność – program przetestowany w ekstremalnych warunkach, ponad 100 otwartych rachunków na raz, ciągłość pracy 14-16 godzin, obsługa jednoczesna przez kilkunastu kelnerów, na 6 stanowiskach POS oraz 2 stanowiskach POS mobile. Bezawaryjny.

Intuicyjność – program jest tak przejrzysty i prosty w obsłudze, że szkolenie z obsługi programu jest praktycznie zbędne. Jedynie na co można zwrócić uwagę przy szkoleniu to tworzenie bazy danych i receptur potrzebnych dla gospodarki magazynowej.

Modułowość – program jest zbudowany w oparciu o moduły. Nie ma potrzeby kupowania i płacenia od razu za wszystkie moduły. Można zacząć od modułu podstawowego i w miarę potrzeb dokupować pozostałe moduły programu, których instalacja nie powoduje utraty bieżących danych.

Elastyczność – program, dzięki swoim możliwościom można w bardzo prosty sposób spersonalizować. Jednym użytkownikom potrzebne są takie funkcje programu a innym całkiem inne. Możliwości są dwie, poprzez ustawienia uprawnień dla poszczególnych użytkowników a drugi sposób poprzez ustawienia systemowe.

Serwis – czasem nie brany pod uwagę aspekt przy dokonywaniu wyboru oferty. Naszym atutem jest szybka reakcja,fachowość, sprzęt zastępczy, możliwość podpisania stałych umów serwisowych, hotline telefoniczny.

 

Podstawowymi modułami programu są:

Sprzedaż – pozwala nam na ekranach dotykowych prowadzić sprzedaż w kilku trybach, Pierwszy tryb to sprzedaż typu FAST FOOD, kolejna to pełny tryb restauracyjny ( z otwartymi rachunkami ) oraz tryb TOS ( telefoniczna obsługa sprzedaży ) szczególnie polecany dla pizzerii.

MGR – moduł programu służący do zarządzania całą bazą danych, ustawieniami artykułów, drukarek, grup towarowych, promocji, tworzeniem ekranów sal, rozstawieniem na poszczegółnych ekranach stolików, rozmieszczaniem artykułów na ekranach i innymi ustawieniami.

Faktura – moduł służący do wystawiania faktur bezpośrednio z POSa oraz z modułu MGR.

Magazyn – Kasa to nie tylko zwykłe narzędzie do prowadzenia magazynu za pomocą receptur. To moduł do wprowadzania faktur zakupowych, tworzenia dokumentów PZ WZ MM RW IWN ale także dokumentów KP KW, rozliczania i kontrolowania płatności wg naszych dostawców. Możliwości są ogromne. Program posiada możliwość eksportu danych do programów księgowych takich jak Symfonia, Optima.

Raporty WWW, bardzo przydatne narzędzie, które pozwala nam na monitorowanie sprzedaży w lokalu w trynie online lub offline poprzez zwykłą przeglądarkę Internetową. Odpowiednio zabezpieczony dostęp oraz konstrukcja danych pozwala nam jedynie na odczyt danych bez możliwości ich zmiany, co czyni ten moduł niezwykle bezpiecznym. Nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Wystarczy jakikolwiek komputer PC, dostęp do Internetu oraz informacje potrzebne do zalogowania się w systemie.

POS Mobile – to część programu napisana pod przenośne urządzenia do rejestracji zamówień (zdalne bonowniki). Pozwalają kelnerom skrócić czas zamówienia do minimum. Zamiast pisać zamówienie na papierowych karteczkach, wbijamy je bezpośrednio do urządzenia a dane natychmiast wysyłane są do bazy danych oraz zamówienia wysyłane na odpowiednie drukarki zamówień.

Stały klient – typowe narzędzie, w którym nasi klienci zbierają punkty za zakupy i w zamian otrzymują dodatkowe rabaty, mogą te punkty wymieniać na nagrody lub po prostu płacić nimi za kolejne zamówienia.