Drukarki fiskalne

EMAR PRINTO 57Te
3290zł brutto (57Te kopia elektroniczna)
3090zł brutto (57T kopia papierowa)
Drukarka Emar Printo 57 Te (z   kopią elektroniczną) jest kolejną drukarką z rodziny Printo, opracowaną na   bazie drukarki Emar Printo 57 T.

W drukarce tej kopie papierową   paragonów zastapiono kopią elektroniczną zapisywaną na karcie MMC lub SD.Przy   zachowaniu parametrów dotychczas produkowanej drukarki i jej zalet   zmniejszone zostaje zużycie papieru o połowę. Łatwiejsze staje się też   przechowywanie kopii i uzyskuje się szybki dostęp do kopii dowolnego   paragonu. Pozostały zalety poprzedniej konstrukcji takie jak: ergonomiczny   pulpit operatora z wyświetlaczem czy interfejs USB, prosty sposób zakładania   papieru charakterystyczny dla mechanizmu firmy Seiko typu „easy loading”

 EMAR PRINTO 57T
ELZAB MERA E
3390zł brutto
3690zł brutto
(EFV – możliwość drukowania faktur )
kopia elektronicznaWysokiej klasy, szybka   i wytrzymała drukarka fiskalna z funkcją prostego zakładania papieru easy   load i kolorowym wyświetlaczem. Realizuje zapis kopii paragonu na   elektronicznych nośnikach danych. Posiada dwa protokoły komunikacyjne.   Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.

Warte podkreślenia:
zapis kopii paragonów   na karcie microSD (o pojemności wystarczającej na co najmniej 5 lat),
wytrzymały   mechanizm drukujący z funkcją easy load,
automatyczny   obcinacz papieru w standardzie,
wydruk paragonów   z prędkością 120 mm/s,
dwa protokoły   komunikacyjne,
rolka papieru o   długości 80m,
małe pole   podstawy – idealne na ograniczonej powierzchni boksu, lady sklepowej,
czytelny   wyświetlacz o regulowanym położeniu z możliwością wyświetlania grafiki (logo   firmy, reklamy), haseł promocyjnych, komunikatów lub aktualnej daty i godziny   oraz imienin,
złącza RS232 i   USB,
wyprowadzenie   wszystkich złącz od dołu zapewniające estetykę instalacji i pewność połączeń,
wydruk kodów   kreskowych na paragonie,
44 formatki   niefiskalne.

 mera_e
POSNET THERMAL FV LED
3189zł brutto
kopia   papierowaPOSNET THERMAL FV to   najpopularniejsza w naszym kraju drukarka fiskalna wyposażona dodatkowo w   funkcję drukowania faktur VAT.

Urządzenie przystosowane jest   do długotrwałej i bezawaryjnej pracy w punktach handlowych i usługowych o   dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, fastfood itd.).

Drukarka POSNET THERMAL FV,   wyposażona w porty USB, zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym   Posnet, a przy pomocy zewnętrznego modułu bluetooth RSBT2 możliwa jest   również komunikacja bezprzewodowa.
Na uwagę zasługują również funkcja   drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji   umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego.

 thermal-FV-LED-ciemny
POSNET THERMAL FV EJ LED/LCD
3339zł brutto

kopia   elektronicznaPOSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w   kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów,   dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie   paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych –   standardowej karcie SD.
Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału   oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami   wideomonitoringu sklepowego.
 thermal-FV-EJ-LCD
POSNET THERMAL HD
3985zł brutto

kopia   elektronicznaPosnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek   fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w   tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi   sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

Drukarka   fiskalna Posnet Thermal występuje w dwóch wersjach konstrukcyjnych, z   wyświetlaczami:
standardowym LCD   4×20 znaków
wolnostojącym   LCD 4×20 znaków.

Nowoczesny i bardzo wytrzymały mechanizm   drukujący (żywotoność 150 km) z ceramicznym obcinaczem papieru w standardzie,   pozwala na wydruk z prędkością do 47 linii/s, a wrzutowy system drop in   zapewnia wymianę papieru w kilka sekund.

Drukarka   obsługuje rolkę o długości 100m oraz dwie szerokości papieru:
80 mm
57mm (po   założeniu przystawki).

Drukarka może   pracować w trzech trybach wydruku:
56 znaków/80mm,
40 znaków/80mm
40znaków/57mm.

Drukarka   wyposażona jest ponadto w czujnik bliskości końca papieru. Pomarańczowa dioda   informuje o zbliżającym się końcu rolki. Istnieje możliwość regulacji czujnika.

56 znaków w wierszu, możliwości formatowania czcionek oraz   szeroki wybór formatek, w tym m.in. potwierdzenia płatności kartą, raporty,   wydruki do systemów lojalnościowych, bony rabatowe, doładowania GSM,   pozwalają generować dowolne wydruki niefiskalne, dopasowane do potrzeb   klienta.

 THERMAL HD
ELZAB OMEGA
2570zł brutto

kopia   papierowaOryginalna, kompaktowa budowa i   ponadczasowy kształt sprawiają, że drukarka fiskalna pasuje zarówno do   klasycznie jak i nowocześnie urządzanych placówek handlowych. Wyświetlacz   zintegrowany z bryłą drukarki, złącza wyprowadzone od spodu obudowy i   nowoczesna stylistyka gwarantują, że ostatni element wyposażenia stanowiska   sprzedaży spełni niebanalne oczekiwania wzornicze.

Stale powiększające się grono   użytkowników, drukarka jest chętnie kupowana od 1995 roku, oraz współpraca z wszystkimi popularnymi programami na rynku zapewni bezawaryjną rejestrację   zdarzeń fiskalnych.

 omega_d