Akcesoria

Szuflada kasowa HS-410A
229.00zł netto

Szuflada z pojemnikami na: 5 rodzajów banknotów, 8 rodzajów bilonów. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z urządzenia fiskalnego, kluczykiem lub w trybie awaryjnym.
Możliwość wyjęcia całego wkładu lub oddzielnie wkładu na bilon.

Szuflada fabrycznie jest wyposażona w przewód do współpracy z kasami DATECS oraz urządzeniami fiskalnymi EMAR.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary (szer x gł x wys): 410x415x115 [mm]
Masa własna: 6,7 [kg]
Otwieranie: 12 [V]

Szuflada kasowa DATECS HS-170A Flip Top
349.00 netto

Szuflada otwierana do góry przeznaczona do instalowania na krawędzi blatu/lady. Stalowa obudowa z czterema otworami montażowymi w dolnej części, lakierowana proszkowo na kolor czarny.
Szuflada posiada wymienną, plastikową kasetkę na pieniądze (7 na banknoty, 8 na bilon oraz dodatkowy schowek na bony towarowe, potwierdzenia zapłaty itp.). Pojemniki na banknoty można konfigurować według własnych potrzeb. Wkład na pieniądze zabezpieczony jest dodatkową metalową pokrywą z zamkiem (2 kluczyki), dzięki temu każdy kasjer może posiadać własną kasetkę.

W standardowym wyposażeniu dwupozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy lub kluczykiem.

Szuflada fabrycznie jest wyposażona w przewód zakończony wtykiem RJ11 do współpracy z kasami DATECS oraz urządzeniami fiskalnymi EMAR.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary (szer x gł x wys): 460x170x100 [mm]
Masa własna: 5 [kg]
Otwieranie: 12 [V]